Miejsce idealne jeśli szukasz ciekawych stron

przeglądaj, oceniaj, odwiedzaj witryny

Prawo i finanse

Adwokat Kraków prawo karne

Nasza kancelaria prawna oferuje wsparcie w zakresie kodeksu karnego. Prowadzimy także sprawy spadkowe, o odszkodowania, rozwody i szereg innych postępowań. Udzielamy porad, prowadzimy konsultacje, a także reprezentujemy przed sądami i urzędami. Zachęcamy do odwiedzin naszej firmy na terenie Krakowa bądź przejrzenia strony internetowej.

Kancelaria Adwokacka
Nasz adres:
Rzeźnicza 9,
31-540 Kraków, małopolskie
Tel.: +48 12 422-91-02
http://adwokat-solhaj.pl
ISP Audyt Sp. z o. o. : Sprawozdanie finansowe

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie wykonywane przez nas w profesjonalnej formie badanie sprawozdań finansowych. Przygotowane przez nas rozwiązania umożliwiają uzyskiwanie precyzyjnych analiz dokumentów rachunkowych, księgowych dla wybranych przedsiębiorstw. Zapraszamy!

Audyt Sp. z o.o.
Nasz adres:
Kaleńska 8,
04-367 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 517-30-70
http://isp-audyt.pl
http://www.magnussonlaw.com/ - Law firm Russia

Looking for a law firm in Russia? Or any other country from Baltic sea region? Magnusson is at your disposal. Contact us in one of our offices in Russia, Poland, Sweden, Germany and other countries and get legal help you are looking for. Magnusson law firm is a specialist you can count on with every problem.

Magnusson
Nasz adres:
6, Prospekt Mira, Meliora Place,
129090 Moscow, Central
Tel.: +48 74 958-00-1540
http://www.magnussonlaw.com
http://zimmerman.com.pl

Specjalizacja naszej praktyki pozwala na podejmowanie się wyjątkowych zadań. Dzięki temu, iż nasza Kancelaria gromadzi wokół siebie zespół adwokatów i radców prawnych, możemy wspomagać w codziennych czynnościach prawnych zarówno Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Obsługa nasza uwzględnia również udzielanie porad.

Zimmerman i Wspólnicy Sp. K.
Nasz adres:
Wspólna 35/5,
00-519 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 468-12-11
http://www.zimmerman.com.pl
http://www.coface.pl/Oferta-Coface/Odzyskaj-naleznosci

Jesteśmy firmą zajmującą się od 1992 zarządzaniem należnościami i ryzykiem kredytowym. Oferta naszej firmy obejmuje takie dziedziny, jak: windykacja należności, faktoring, informacja biznesowa oraz ubezpieczenie należności. Szczegółowe informacje o każdej z dziedzin naszego działania znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Coface Poland Factoring Sp. z o.o.
Nasz adres:
Al. Jerozolimskie 136,
02-305 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 465-00-22
http://www.coface.pl
Kubisa - wymiana walut

Nowoczesny kantor wymiany walut to nie tylko pomieszczenie z pancernymi szybami, lecz również miejsce, do którego mogą państwo dotrzeć bez ruszania się z miejsca! Dzięki usługom online możliwa jest sprzedaż i zakup określonego nominału, w najdogodniejszym dla państwa momencie (kiedy kurs podany przez Forex jest korzystny dla kupującego).

Kubisa
Nasz adres:
3 Maja 2,
43-300 Bielsko-Biała, śląskie
Tel.: +48 33 821-91-98
http://www.kubisa.pl
www.adwokat-piechowiak.pl - Windykacja

Jedną z naszych usług jest profesjonalna i zgodna z prawem windykacja. Poznań to miasto, które przede wszystkim jest pełne różnego rodzaju przedsiębiorców. W tak dużym świecie kontaktów i zależności trudno jest nie wpadać w różnego rodzaju problemy. Dzięki nam będą Państwo mogli bezpiecznie i skutecznie odzyskać stracone pieniądze.

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Katarzyna Piechowiak
Nasz adres:
Garncarska 9,
61-817 Poznań, wielkopolskie
Tel.: +48 79 153-36-34
http://www.adwokat-piechowiak.pl
Penczerzyński - Kancelaria prawna

Kancelaria Prawna Macieja Penczerzyńskiego to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich osób, które doceniają profesjonalizm, zaangażowanie i rzetelność podczas doradztwa prawnego. Dobry prawnik to taki, który do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie. Kancelarię prawną charakteryzuje pełne zaangażowanie, solidność i atrakcyjne warunki współpracy.

Maciej Penczerzyński
Nasz adres:
Cieszkowskiego 9/1,
85-052 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 60 405-39-60
http://www.penczerzynski.pl
Obsługa prawna przedsiębiorstw

Kancelaria prawna prowadzona przez Sławomira Szymańskiego zajmuje się obsługą prawną firm i przedsiębiorstw a także pomocą osobom nie prowadzącym działalności gospodarczej. Biuro znajduje się w Bydgoszczy. Zapraszamy do kontaktu i poznania szczegółów świadczonych usług na naszej stronie internetowej.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Sławomir Szymański
Nasz adres:
Nowy Rynek 5,
85-131 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Tel.: +48 50 641-43-67
http://www.szymanskiadwokat.pl
www.dabrowski-adwokat.com.pl/rozwod-podzial-majatku/

W kancelarii adwokackiej z Warszawy prowadzonej przez Jarosława Dąbrowskiego uzyskają Państwo profesjonalną pomoc od kompetentnych prawników. Do preferowanych przez nas dziedzin należą sprawy rozwodowe i podział majątku, a także sprawy spadkowe czy kwestie związane z prawem gospodarczym i handlowym. Zachęcamy do kontaktu.

Kancelaria Adwokacka Jarosław Dąbrowski
Nasz adres:
Al. Komisji Edukacji Narodowej 98/3,
02-777 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 60 164-80-06
http://www.dabrowski-adwokat.com.pl
Wolff & Sieniawski

Witaj w Kancelarii Radców Prawnych Wolff & Sieniawski w Krakowie. Nasi prawnicy specjalizują się między innymi w prawie cywilnym, rodzinnym, administracyjnym, gospodarczym, handlowym, pracy, windykacji należności, walce o odszkodowania i rekompensaty i wielu innych. Nasi pracownicy reprezentują klientów na wszystkich etapach postępowania.

Wolff & Sieniawski
Nasz adres:
ul. Dwernickiego 1/3,
31-530 Kraków, woj. małopolskie
Tel.: +48 12 352-18-83
http://www.ws-kancelaria.pl
Projekt ustawy o OZE - publikacja

Na stronie internetowej kancelarii adwokackiej KKPW znajdziecie Państwo publikację poświęconą projektowi ustawy o OZE, czyli odnawialnych źródłach energii. Opisywana w tej publikacji kwestia dotyczy prawa Unii Europejskie, które ma zmusić kraje członkowskie do większego nastawienia na ekologiczną energię odnawialną.

Kaczor Klimczyk Pucher Wypiór Adwokaci
Nasz adres:
Filtrowa 47,
02-057 Warszawa, mazowieckie
Tel.: +48 22 424-18-66
http://kkpw.pl
Adwokat alimenty Warszawa

Eliza Kuna jest adwokatem, którego preferencją są alimenty. Prowadzi swoją kancelarię w Warszawie, dzięki czemu dostęp do niej mają tysiące klientów. Ogromna wiedza i doświadczenie w prowadzeniu tego typu działalności powinny Państwa ostatecznie zachęcić do współpracy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kancelaria Adwokacka Eliza Kuna
Nasz adres:
ul. Sienna 64,
00-825 Warszawa, woj. mazowieckie
Tel.: +48 60 538-41-02
http://www.elizakuna.pl
Odszkodowania Kraków

Jeśli doznaliście Państwo wypadku, który odcisnął znaczące piętno na Waszym zdrowiu lub statusie majątkowym, oznacza to, iż możecie ubiegać się o zadośćuczynienie. Bowiem, instytucja odszkodowania stworzona została po to, aby okazywać się swoistą formą rekompensaty za krzywdy doznane w wyniku działania umyślnego lub nieumyślnego. Proces ubiegania się o zapłatę może pozostać długotrwały i żmudny. W celu jej przyśpieszenia, oferujemy udział naszych radców prawnych z Krakowa.

Kancelaria Mróz-Krysta
Nasz adres:
Szlak 65,
31–153 Kraków, Małopolskie
Tel.: +48 12 633-75-33
http://www.mrozkrysta.com.pl
Wynagrodzenie

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się szczegółowe informacje dotyczące naszej działalności i wynagrodzeń - preferujemy porady w kwestii prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego oraz wielu innych. Nasz radca prawny rozszerza dziedziny swojej praktyki, po to, aby w pełni dopasować ofertę pod potrzeby Klientów.

Kancelaria Adwokacka Dorota Paczkowska
Nasz adres:
Stefana Batorego 4/7,
85-104 Bydgoszcz, Kujawsko - Pomorskie
Tel.: +48 69 578-54-91
http://rozwody-bydgoszcz.pl
http://adwokatrozycka.pl - Obsługa prawna firm Kraków

Atrakcyjna oferta naszej kancelarii to kompleksowa obsługa prawna firm. Kraków to miasto, w którym znajdą Państwo nasz oddział. Świadczymy w nich usługi dla klientów korporacyjnych m. in. w zakresie reprezentacji spółek w postepowaniu rejestrowym przed KRS. Zapraszamy do odwiedzenia naszej kancelarii oraz na stronę: www.adwokatrozycka.pl/obsluga-prawna-firm.html

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Różycka
Nasz adres:
Kielecka 5/2,
31-526 Kraków, małopolskie
Tel.: +48 88 430-80-00
http://www.adwokatrozycka.pl
Adwokat Tomasz Tomaszczyk: Prawo rodzinne Warszawa

W ramach naszych usług proponujemy pomoc w różnorodnych sprawach związanych z prawem rodzinnym, czy pracy. Adwokat Tomasz Tomaszczyk preferuje także inne zagadnienia, o których możesz dowiedzieć się wchodząc na oficjalną witrynę internetową. Odwiedź także jego kancelarię, aby móc porozmawiać o szczegółach usług.

Kancelaria Adwokacka Tomasz Tomaszczyk
Nasz adres:
ul. Jerozolimskie 133 lok. 36,
02-304 Warszawa, woj. mazowieckie
Tel.: +48 22 610-74-27
http://kancelariatomasztomaszczyk.pl